برگزاری کارگاه آموزشی کدنویسی امن ++C و PHP

برگزاری کارگاه آموزشی کدنویسی امن ++C و PHP کارگاه آموزشی ارتقای دانش امنیت فناوری اطلاعات متولیان فاوای سازمان ها با عنوان کدنویسی امن C++ و PHP در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل دانشگاه، دکتر شهرام جمالی رئیس مرکز آپای دانشگاه محقق اردبیلی گفت: این دوره آموزشی دومین دوره در این زمینه است اما نسبت به دوره قبل یک تفاوتی دارد و آن این است که در دوره قبل مدرسان از یزد دعوت شده بودند اما در این دوره از کارشناسان خود مرکز آپا برای تدریس بهره گرفته ایم.
وی با بیان اینکه چندین دوره آموزشی را طراحی کرده ایم، افزود: هدف این است که به تربیت نیروهای متخصص کمک کنیم چرا که در این زمینه با فقر نیروی انسانی مواجه هستیم.
رئیس مرکز آپای دانشگاه محقق اردبیلی اضافه کرد: مرکز آپا همکار مرکز ماهر در استان اردبیل است و هدف و مأموریت آن انجام پژوهش و ارائه خدمات و محصولات در حوزه فضای سایبری است.
جمالی با بیان اینکه مرکز آپای دانشگاه محقق اردبیلی یکی از مراکز پیشرو در کشور است، تصریح کرد: به زودی با ابلاغیه استانداری شبکه دستگاه های استانی را آغاز می کنیم.
وی افزود: چند پروژه تست نفوذ در کشور قبول کرده ایم و تلاش ما بر این است که فعالیت مرکز آپای دانشگاه محقق اردبیلی محدود به استان نباشد و فرااستانی کار کنیم.

 

 

 

دانلود فایلهای ارائه:

اسلایدهای ارائه ++C

اسلایدهای ارائه PHP